oddal obrazki przybliż obrazki zmienia też ilość obrazków na ekranie
Seba – Seba , 16:00 Zwracam się do wszystkich z gorącą prośbą o pomoc w znalezieniu pracy! Od 6 miesięcy jestem żonaty, a moja żona jest w 3 miesiącu ciąży (nasz słodki bobasek bedzie mieć na imię Seba, tak jak ja, z czego jestem oczywiście bardzo dumny). Od roku jestem bez pracy, dziecko wkrótce przyjdzie na świat, a ja nie mam możliwości kupienia czegokolwiek dla naszego bobaska, więc sprawa robi się poważna. Stąd też moja prośba: jeśli ktoś pomógłby w znalezieniu pracy dla mojej żony , może być jako pomoc domowa , kucharka albo coś podobnego, byłbym bardzo wdzięczny. Z góry dziękuję za pomoc i wsparcie.
Chińscy żołnierze oddają należne honory wojskowemu psu, który przechodzi w stan spoczynku
Tylko o tyle proszę – Kochany św. Mikołaju,Nie proszę o nic dla siebie na Święta.Chcę tylko, żeby osoba, która to teraz czyta, była szczęśliwa.
Zasłyszany dialog w serwisie opon – Klient: Chciałem założyć zimówki. Są w bagażniku.Serwisant: Oczywiście, ale widzę, że te opony są słabe...K: Pokaż Pan. Nieee... jeszcze polecą.S: Proszę popatrzeć, bok jest łysy, a na środku mamy 2 mm. Te opony nie nadają się do jazdy.K: Spokojnie... tym autem tylko pracownicy jeżdżą.S: To co? to mogą się zabić?K: Nic im nie będzie... nie marudź Pan.Stałem z boku i nie wierzyłem w to co słyszę....
Pogaduszki z byłą – Hej, mój kumpel podmienił mi wszystkie nazwy kontaktów w moim telefonie. Możesz mi powiedzieć kim jesteś? Suka. A jak jestem podpisana? Heh... Tutaj Karolina, Twoj, była dziewczyna. Oh. To akurat tego kontaktu nie podmienił.
Kto pamięta? – ŁAPKA W GÓRĘ JEŚLI PAMIĘTASZ TAKIE ZIMY
Brakuje mi trochę tych pieców. Zimą miałem się chociaż do czego przytulić
Małemu pieskowi utknęła głowa wewnątrz puszki. Na szczęście trafił na ludzi, którzy zdołali go szybko oswobodzić
Policjant okrzyknięty aniołem w USA. Adoptował dziecko narkomanki, które poznał w czasie interwencji – Zagraniczne serwisy okrzyknęły Ryana Holetsa, policjanta z miasteczka Albuquerque w Nowym Meksyku (USA), "prawdziwym aniołem stróżem". Trudno się dziwić temu określeniu. Mężczyzna dał bowiem szansę na szczęśliwe, bezpieczne i zdrowe życie maleńkiej dziewczynce, którą urodziła 35-letnia bezdomna, bo mieszkająca w namiocie przy autostradzie, narkomanka Crystal Champ. Ale gdyby nie jedna interwencja, pewnie nigdy nie doszłoby do ich spotkania... Ryan pewnego dnia odebrał zgłoszenie, w którym poinformowano go o możliwości dopuszczenia się kradzieży w jednym z okolicznych sklepów spożywczych. Po dotarciu na miejsce zastał Crystal w zaawansowanej ciąży i jej partnera chcących wstrzyknąć sobie heroinę. Obok tego nie mógł przejść obojętnie. Kobieta po kilku dosadnych uwagach policjanta opowiedziała mu o swoim życiu, m.in. o braku środków do życia, bezdomności i zmaganiu się z uzależnieniem od
««« skocz o 50 stron « skocz o 10 stron skocz o 10 stron » skocz o 50 stron »»»
Losowa podstrona
11134 11133 11132 11131 11130 11129 ... 8797 8796 8795 8794 8793 8792 8791 8790 8789 8788 8787 ... 5 4 3 2 1