oddal obrazki przybliż obrazki zmienia też ilość obrazków na ekranie
Życzę wam, aby wszystkie zjedzone pączki poszły paniom w cycki, a panom w bica
Cudze widzicie, swoich nie zauważacie – Sami nie wiecie, jak wielu biednych posiadacie...
Nie ma się co pieścić,to się musi zmieścić!
W tym momencie młody zrozumiał, dlaczego ojciec zawsze mu kazał puszczać kobiety przodem
Kolejna udana akcja ratunkowa strażaków!
Co pan zrobi z tym milionem? – - Za taką kasę spróbuję się trochę rozerwać Dostał milion odszkodowania zawięzienie w Guantanamo,wysadził się w IrakuDżihadysta posługujący się pseudonimem Abu-Zakariya al-Britani dokonałzamachu samobójczego w Mosulu - informuje BBC. Pochodzący z WielkiejBrytanii terrorysta był w przeszłości przetrzymywany w amerykańskiej bazieGuantanamo i po zwolnieniu otrzymał wysokie odszkodowanie.
Życzę ci, żebyś znalazł dziś na ulicy50 zł, żeby osoba, za którą tęsknisz dziś zadzwoniła, a problem, który cię kłopocze szybko się rozwiązał – Miłego dnia!
W 2017 roku luty ma 30 dni
Jego przesłanie daje do myślenia: – "Dokładnie rok temu odszedłem od mojej żony. Zostawiłem ją dla młodszej, ładniejszej i zgrabniejszej. Moja żona niestety była grubsza, jej ciało nie było już tak jędrne, miała cellulit, rozstępy i wiszący brzuch. Nie zwracała także uwagi na uczesanie i makijaż. Nawet nie malowała ust pomadką. Zamiast tego wszystkiego biegała w powyciąganych dresach i luźnych bluzkach. Nie miała pomalowanych paznokci i nie goliła nawet nóg. Rzadko nosiła stanik, przez co jej piersi stawały się zwiotczałe. Nie wspomnę już o jej zarośniętych brwiach… to był koszmar. Długo można pisać, ale generalnie chodziło o to, że nie czułem już do niej pociągu. Nie zwracałem na nią uwagi i nie pamiętałem już kobiety, w której się zakochałem.Dziś, dokładnie rok po tym, jak odszedłem, spotkałem moją byłą żonę. Nie mogłem uwierzyć, ale wyglądała cudownie. Piękna, zadbana, schludnie ubrana, bez nadwagi i z seksownym ciałem. Ładnie uczesane włosy opadały jej na ramiona. Usta podkreślone
skocz o 10 stron » skocz o 50 stron »»»
Losowa podstrona
6661 6660 6659 6658 6657 6656 ... 5 4 3 2 1