oddal obrazki przybliż obrazki zmienia też ilość obrazków na ekranie
Rząd zaakceptował zmiany o wysokości akcyzy o 10% na alkohol i papierosy ma to przynosić rocznie wpływy w wysokości około 1,7 miliarda złotych.
Lata tanimi liniami lotniczymi, nosi zegarek za 15 dolarów, nie ma samochodu ani własnego domu. Majątek przekazał na finansowanie szkół dla dzieci z biednych rodzin.
W tym momencie można spotkać ich w Polsce. Kobieta zamierza spędzić zimę na jednej z farm pod Kruszwicą w województwie kujawsko-pomorskim.
Mężczyzna nakrył gwałciciela na gorącym uczynku. Zadał mu kilka mocnych ciosów w okolice głowy i szyi, co skończyło się dla gwałciciela śmiercią. Śmierć gwałciciela uznano za zabójstwo, jednak sąd zdecydował, że ojciec dziecka nigdy nie został nawet aresztowany, bo według stanowego prawa Teksasu, zabójstwo może zostać uniewinnione, jeżeli ma służyć przerwaniu napaści seksualnej.
Przyjaciółki obecnie przebywają w tym samym domu starości i mają nawet własną ksywkę. Określane są jako „dynamic duo”, czyli dynamiczny duet. Pomimo ich sędziwego wieku, mają w sobie sporo energii i powodów do śmiechu. 89-letnie kobiety przyjaźnią się od 78 lat i nic nie wskazuje na to, że ich relacja się pogorszy.
Niezwykły pomysł by połączyć dom opieki dla osób starszych z domem dziecka przynosi korzyści wszystkim, którzy w nim mieszkają.
skocz o 10 stron » skocz o 50 stron »»»
Losowa podstrona
5455 5454 5453 5452 5451 5450 5449 5448 5447 ... 5 4 3 2 1