oddal obrazki przybliż obrazki zmienia też ilość obrazków na ekranie
Kobieta początkowo nie zorientowała się, że przysłano jej narkotyki warte pół miliona euro. Myślała, że to… dekoracyjne kamyczki. Kobieta z Austrii zamówiła przez internet dwie sukienki. Gdy przyszła do niej paczka, nadana z Holandii, była przekonana, że to właśnie nowe ubrania. Kobieta zdziwiła się, gdy zobaczyła w środku pudełka mnóstwo różowych pastylek. Początkowo myślała, że to kamyki dekoracyjne. Jej 59-letni mąż nabrał jednak podejrzeń, że mogą to być tabletki przeznaczone do zupełnie innego celu. Para zgłosiła to na policję, oddając paczkę.
Para, którą widzicie na zdjęciu powyżej testuje właśnie pierwszy żel antykoncepcyjny dla mężczyzn. 29-letni James Owers oraz jego dziewczyna - Diana Bardsley biorą udział w badaniu, które może zmienić sposób, w jaki miliony mężczyzn na świecie będzie zabezpieczało się przed niechcianą ciążą. Para testuje antykoncepcyjny żel dla mężczyzn, który w składzie ma progesteron oraz testosteron. Co ciekawe - żel wciera się w ramiona: „Po prostu wyciskam z tubki ilość żelu przypominającą rozmiar monety o wartości 50 pensów. Wcieram ją w ramiona i czekam, aż się wchłonie, a potem ubieram się i jestem gotowy".
To banalnie proste! Aby spełnić obywatelski obowiązek wystarczy mieć konto internetowe w banku. Na złożenie wniosku masz czas do 8 października. Wniosek o dopisanie do spisu wyborców można złożyć dzięki stronie banku. W tym celu należy wejść na stronę rządową ww.gov.pl a następnie kliknąć w zakładkę "dopisz się do spisów wyborców". Strona przekieruje nas do logowania do Profilu Zaufanego lub e-dowodu. Należy wybrać tę pierwszą opcję, dzięki której możemy zalogować się na swoje konto ePUAP jeśli posiadamy już login i hasło lub zostajemy odesłani na stronę logowania naszego banku.
Trwa tam nieskończony okres dzieciństwa. Wyjaśniałoby to, dlaczego nie ma tam ani jednej osoby dorosłej. Brat Eddy'ego ma być z kolei kimś w rodzaju diabła.Wszystkie zmarły w tragiczny, smutny sposób i żyły w zupełnie innych czasach na przełomie niemal 100 lat. Rolf zginął stratowany przez krowę, Eddy utonął, Edd zginął w wybuchu podczas przeprowadzania eksperymentu z rodzicami, Ed i Sara w wypadku samochodowym z ich matką, Johny zmarł na gruźlicę, Nazz została zgwałcona i zamordowana, Kevin został skatowany przez ojca alkoholika, a Jimmy zmarł na białaczkę.
« skocz o 10 stron skocz o 10 stron » skocz o 50 stron »»»
Losowa podstrona
5455 5454 5453 5452 5451 5450 ... 5413 5412 5411 5410 5409 5408 5407 5406 5405 5404 5403 ... 5 4 3 2 1