oddal obrazki przybliż obrazki zmienia też ilość obrazków na ekranie
Choć piosenkarka na scenie zawsze ma staranny makijaż, prywatnie woli siebie w naturalnej wersji.
Zgadzacie się?
W roku 2011 fanka Rihanny, 17-letnia Karen, zginęła w wypadku samochodowym, słuchając muzyki swojej idolki. Jak na ironię, w odtwarzaczu włączył się akurat utwór "The Last Song" - rockowa ballada zamykająca album "Rated R". Rihanna uczciła pamięć fanki na swoim Twitterze: "Odeszła, ale nigdy nie zostanie zapomniana", napisała.
Artur Nieścieruk to student informatyki z Warszawy. W sumie udało mu się zdobyć gwarantowane 40 tysięcy złotych, jednak tym, co przykuło uwagę widzów (a raczej widzek) nie były ani pytania, na jakie trafił, ani jego ostateczna wygrana. Dziewczyny przed telewizorami bardziej skupiały się bowiem na… wyglądzie gracza.
Żona Roberta Lewandowskiego zamieściła wczoraj podczas meczu Polska-Armenia na swoim InstaStory uroczą fotografię na której widać, że mała Klara nie może oderwać wzroku od telewizora. Na pewno takie wsparcie było bardzo cenne dla Roberta.
Polska wygrała właśnie w meczu z Armenią. Bramki zdobyli Kamil Grosicki w 2 minucie i dwie z rzutów wolnych Robert Lewandowski w 18 i 25 minucie. Gola dla gospodarzy zdobył w 39 minucie Howhannes Hambardzumjan. W drugiej połowie spotkania, w 58 minucie, bramkę do Polski zdobył Kuba Błaszczykowski. W 63 minucie wynik spotkania wynosił już 5:1, a w 88 minucie szóstą bramkę dla Polaków strzelił Rafał Wolski. Tak zakończył się mecz.
« skocz o 10 stron skocz o 10 stron » skocz o 50 stron »»»